Kurumsal

Mezopotamya’nın
en güzel saatleri

HH Babil Konağı Mardin’de çağdaş bir atmosferde tarihi ve doğayı ince bir zevkle harmanlayıp, turistik seyahatler ve iş seyahatinde olanlar için huzurla konaklayabileceğiniz özgün bir butik otel yaratılabileceğinin en güçlü kanıtı.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış toprakları, dil, din ve ırk çeşitliliği ile inanılmaz bir kültürel zenginliğe sahip olan Mardin’in mimarlık harikası Mardin Taş Evleri üzerine inşa edilmiş Babil Konağı gelenekselliğin yanı sıra, yazın sıcağında serin, kışın soğuğunda ise sıcak tutması ile siz misafirlerimize konfor dolu benzersiz bir konaklama sağlıyor.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyen, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan HH Babil Konağı bu amaç doğrultusunda alanında uzmanlaşmış, güler yüzlü personeli ile birinci sınıf tecrübe ve teknolojik altyapısı ile hizmet veriyor.

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin incisi Mardin’de bulunan mezopotamya ovasına hâkim konumda olan HH Babil Konağı şehrin önde gelen otelleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Sizde gözlerinizi büyüleyici bir manzaraya açarken tarihi eşsiz güzellikleri ruhunuzda hissetmek; yöresel lezzetlerimizi tadarken şehrin gürültüsünden uzak unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız en doğru yerdesiniz.